Ucz się w grupie lub indywidulanie

Warsztaty florystyczne w Poznaniu

Masz pytanie?

Pisz do mnie, zapytaj o najbliższe warsztaty lub zadzwoń i ustal dogodny dla Ciebie termin. Do zobaczenia przy kwiatach! 🙂

telefon: 788-578-841 mail: iwona.pekalapopek@gmail.com

Gdzie odbywają się warsztaty?

Warsztaty odbywają się w Poznaniu i w okolicznych miejscowościach. Dokładne miejsce i godzina spotkania zmieniają się, ale przeważnie jest to miła sala warsztatowa na Winogradach. Napisz do mnie i zapytaj o najbliższe wolne terminy warsztatów, a otrzymasz więcej informacji. Możesz też śledzić moje wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/prostejakkwiaty/

Jeśli potrzebujesz lekcji 1 na 1 lub chcesz poukładać kwiaty wspólnie ze swoimi przyjaciółmi – możemy spotkać się u Ciebie w domu.

Napisz do mnie: iwona.pekalapopek@gmail.com

lub Zadzwoń: 788-578-841

Czego nauczę się na warsztatach?

Warsztaty florystyczne relaksują, odprężają i pomagają nam nabrać dystansu do rzeczywistości. Na 1,5 godziny przeniesiesz się do świata pełnego kolorów, blasku i elegancji. Kwiaty są piękne, ale ty swoją pracą wydobędziesz z nich jeszcze więcej. Stworzysz niezapomniane kompozycje florystyczne i dzięki temu zauważysz piękno także w sobie.

Kto może przyjść na warsztaty?

Każdy. Młodsi i starsi. Zapraszam dorosłych i dzieci. Zapraszam całe rodziny do wspólnej zabawy. Z kwiatami miło spedzą czas kobiety i mężczyźni. Warsztaty florystyczne to okazja do poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, ale przede wszytskim jest to podróż wgłąb siebie i odkrywanie swoich naturalnych zdolności estetycznych.

Kursy Online

Ucz się florystyki Online w zaciszu swojego własnego domu!